We wtorek po godz. 16:00 na ulicy Buforowej jadący na sygnale radiowóz zderzył się z samochodem, w którym jechała kobieta z kilkumiesięcznym dzieckiem. Nikomu nic się nie stało, ale kobieta pojechała z dzieckiem na badania do szpitala.
Policjanci jechali radiowozem na zdarzenie, które miało miejsce na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Na wysokości ulicy Malinowskiego skręcająca w nią kobieta nie zachowała ostrożności i jej samochód zderzył się z jadącym na sygnale radiowozem, który wyprzedzał kolumnę samochodów. – Nie zwróciła uwagi na uprzywilejowany pojazd i doszło do zderzenia dwóch aut – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak. – W jej samochodzie było kilkumiesięczne dziecko. Oboje zostali poddani diagnostyce przez obecnego tam lekarza, który stwierdził, że nic im się nie stało, ale po pół godziny kobieta postanowiła, że pojedzie z dzieckiem do szpitala, żeby je przebadano – dodał Dutkowiak.
Dwa samochody osobowe zderzyły się natomiast na wysokości miejscowości Zacharzyce, między Siechnicami a Iwaninami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze