Jak świętować 11 listopada? Kolorowo i wesoło - w końcu to radosne święto! I właśnie taka jest Radosna Parada Niepodległości - tradycyjna już wrocławska impreza, która co roku przyciąga prawdziwe tłumy. W tym roku nie było inaczej. Zobaczcie zdjęcia!
Radosna Parada Niepodległości o godz. 10 wyruszyła z placu Wolności. Na jej czele jechał "ogórek" - autobus Jelcz z 1984 roku. Uczestnicy przemarszu przez pl. Legionów i ul. Grabiszyńską dotarli do Centrum Zajezdnia, gdzie punktualnie w południe odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze