Reklama

Robert Biedroń przyjeżdża do Wrocławia. Zaprasza na spotkanie

29/08/2018 13:48

W sobotę, 8 września, mieszkańcy Wrocławia mogą wziąć udział w spotkaniu z Robertem Biedroniem, prezydentem Słupska, który przyjeżdża do stolicy Dolnego Śląska, by porozmawiać o Polsce marzeń.

"Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że nie jesteście zadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji . Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować. Ale za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał - mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej. Właśnie o tym chciałbym z Wami porozmawiać! Spotkajmy się, by pomówić o tym, jaka jest Polska naszych marzeń. Zapraszam na Burzę Mózgów" - pisze Robert Biedroń w opisie wydarzenia, zaplanowanego na 8 września, w godz. 18-19.30, w hotelu IBIS Style Hotel przy pl. Konstytucji 3 Maja.


Robert Biedroń od 4 lat jest prezydentem Słupska, gdzie wprowadza w życie swoje lewicowe poglądy. Jest znany ze swoich działań na rzecz praw osób LGBT, wspiera też środowiska rowerowe. To także publicysta i były poseł. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości