Na autostradowej obwodnicy Wrocławia pomiędzy odcinkami węzeł Wrocław Południe - węzeł Wrocław Lotnisko w kierunku Warszawy prowadzone są roboty drogowe. Lewy pas został zablokowany.
Ruch w kierunku Warszawy odbywa się pasami środkowym oraz prawym. Roboty drogowe prowadzone są na odcinku między węzłem Wrocław Południe a węzłem Wrocław Lotnisko. Utrudnienia mogą potrwać do ok. godz. 14:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze