Reklama

Rowerzyści opanowali Wrocław. Duże korki w centrum [ZDJĘCIA]

04/06/2023 14:54

W niedzielę po centrum Wrocławia jeździli sobie rowerzyści, ale nie tak po prostu, jak na co dzień. Przez miasto przejechał wielotysięczny peleton z okazji Wrocławskiego Święta Rowerzysty 2023.

Tysiące rowerzystów w niedzielę po godz. 12 przejechało przez centrum Wrocławia od placu Nowy Targ, przez plac Jana Pawła II, Grabiszyńską, okolice Rynku, plac Grunwaldzki aż do parku Tołpy. Ruch na skrzyżowaniach był wstrzymywany na około 20 minut, w czasie których samochody, autobusy i tramwaje czekały w korkach na możliwość przejazdu. 


Wrocławskie Święto Rowerzysty 2023 - zobacz zdjęcia


W petelonie wzięli udział dorośli, dzieci, a nawet zwierzęta. Część osób jechała w przebraniach. Wrocławskie Święto Rowerzysty od lat promuje rower jako ekologiczny, oszczędny, szybki i zdrowy sposób poruszania się po dużym mieście.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości