Kilka kilometrów ma korek na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. To skutki remontu, który trwa od piątku na odcinku od węzła Brzezimierz do węzła Brzeg, na granicy województw dolnośląskiego i opolskiego.
Drogowcy wymieniają na A4 nawierzchnię. - Podczas robót występują utrudnienia w postaci ograniczenie prędkości jazdy do 80 km/h - ostrzega Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Na remontowanym fragmencie zamknięty jest też jeden pas ruchu. - Prace potrwają co najmniej do 6 grudnia, jednak termin może ulec wydłużeniu ze względów atmosferycznych - zastrzegają drogowcy.
Prace prowadzone są tylko na jezdni w kierunku Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze