Jacek Sutryk został oficjalnie kandydatem Koalicji Obywatelskiej. Do jego zespołu dołączył również Michał Jaros, który wcześniej planował samodzielny start. Co dalej z Jerzym Michalakiem? Czy polityk będzie do końca walczył o fotel prezydenta Wrocławia, czy też skupi się na tym, żeby wprowadzić konkretne osoby do rady miejskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze