Troje z pięciorga wybranych w poniedziałek wieczorem wicemarszałków Sejmu ma związki z Wrocławiem. Choć żadne z nich nie mieszka już w stolicy Dolnego Śląska, to tutaj studiowali.
Sejm zdecydował, że wicemarszałkami tej izby będą Krzysztof Bosak (Konfederacja), Włodzimierz Czarzasty (Lewica), Dorota Niedziela (KO), Monika Wielichowska (KO) oraz Piotr Zgorzelski (PSL - Trzecia Droga). Posłowie większością głosów odrzucili kandydaturę Elżbiety Witek (PiS). Wcześniej marszałkiem Sejmu został Szymon Hołownia (Polska 2050 - Trzecia Droga).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze