Reklama

Sklep znika po 30 latach. Ludzie na Facebooku skrzykują się na ostatnie zakupy

13/11/2023 12:11

Sklep Animet na rogu św. Wincentego i Trzebnickiej istniał od roku 1991. Teraz jego właściciel, pan Andrzej idzie na zasłużoną emeryturę, a to miejsce znika. A sąsiedzi skrzykują się na Facebooku, by kupić wszystko co zostało panu Andrzejowi do sprzedania.

ZOBACZ, CO MOŻNA KUPIĆ U PANA ANDRZEJA - ZDJĘCIA [KLIKNIJ]


Sklep Animet na rogu św. Wincentego i Trzebnickiej istniał od roku 1991. Miał trzech właścicieli. Przez lata pracował tam pan Andrzej, który dziś ma 85 lat i idzie na zasłużoną emeryturę.  - Muszę odpocząć, w końcu ile można pracować. Jedna córka jest adwokatem, druga ekonomistą, nie ma kto tego dalej prowadzić. Teraz młodzi bardziej interesują się komputerami - mówi pan Andrzej. 


W sklepie można było kupić klamki, uchwyty, zamki, kłódki, przejściówki i tym podobne rzeczy. - Teraz jak ktoś takich rzeczy potrzebuje, to i tak jedzie do Castoramy czy OBI - dodaje. 

Reklama

ZOBACZ, CO MOŻNA KUPIĆ U PANA ANDRZEJA - ZDJĘCIA [KLIKNIJ]


Przyznaje jednak, że mimo to wciąż na wrocławskim Nadodrzu funkcjonuje wiele pracowni. - To artystyczna dzielnica, tu tacy jak my jeszcze się utrzymują - podkreśla.


Sklep Animet ma działać do końca tygodnia. Niektóre produkty można kupić po bardzo okazyjnych cenach. Ale warto się pospieszyć. Chętnych nie brakuje? 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości