W ubiegły weekend na dolnośląskich drogach doszło w sumie do 19 wypadków. To aż o 8 więcej niż przed tygodniem. Mimo wzrostu liczby wypadków, w policyjnych statystykach jest i pozytywna informacja, o ponad 43% zmalała liczba pijanych kierowców.
W ostatnią sobotę i niedzielę mundurowi zatrzymali 44 kierujących „na podwójnym gazie”. Tydzień wcześniej zarejestrowano 63 podobne przypadki.
W ciągu weekendu policjanci z KWP we Wrocławiu interweniowali w 2 854 sprawach, 144 przestępców i sprawców wykroczeń udało się zatrzymać na gorącym uczynku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze