Do późnej nocy bawili się wszyscy - i starzy, i młodzi. W sobotę swoje dożynki świętowało wiele podwrocławskich gmin - m.in. Kobierzyce, Wisznia Mała, Oleśnica, Oława czy Jelcz-Laskowice. Choć pogoda nie była najlepsza, zabawy nie popsuła - co możecie zobaczyć na zdjęciach.
SOBOTNIE DOŻYNKI POD WROCŁAWIEM - KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA
Aż dwudniowe święto plonów zorganizowała najbogatsza gmina pod Wrocławiem - Kobierzyce. W niedzielę na miejscowym stadionie po uroczystej i oficjalnej części pojawią się Mesajah (godz. 18) i Kult z Kazikiem Staszewskim (godz. 20). Czeka też mnóstwo bezpłatnych atrakcji, które zapewnią zabawę od rana do wieczora. To m.in. strefa dla dzieci z dmuchańcami, animacjami, snowtubingiem, stanowiskami warsztatowymi, animacjami i z zabawami w technologii. W Kobierzycach czeka także wesołe miasteczko.
Dożynki gminy Oława w Gaci
Dożynki gminy Marcinowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze