Reklama

Towarzystwo Budownictwa Społecznego oficjalnym partnerem Śląska Wrocław

06/08/2019 17:07

TBS gra z WKS-em! W najbliższym sezonie koszykarskiej ekstraklasy Energa Basket Ligi, Śląsk Wrocław będzie występował z logo Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wrocław na swoich koszulkach.

TBS Wrocław i koszykarski Śląsk Wrocław związały się umową do końca 2020 roku. W ramach nawiązanej współpracy, logotyp TBS Wrocław pojawi się na koszulkach meczowych i strojach sportowych zawodników. W trakcie meczów domowych Śląska, rozgrywanych we wrocławskiej Hali Orbita, kibice zobaczą je też na bandach elektronicznych. Ponadto, TBS i Śląsk przygotują specjalne akcje promocyjne dla fanów, m.in. rozmaite konkursy w trakcie meczów.


- Śląsk Wrocław to firma-legenda w koszykówce w Polsce i Europie. W ostatnich latach klub przeżywał różne zawirowania, ale jego szefowie konsekwentnie budowali drużynę tak, aby wróciła do polskiej Ekstraklasy. I to się udało, z czego jako kibic drużyny bardzo się cieszę. Jestem przekonany, że ta drużyna ma duży potencjał marketingowy i sportowy, kibice we Wrocławiu odliczają już dni do startu nowego sezonu koszykarskiej Ekstraklasy z udziałem Śląska. Dlatego TBS Wrocław zdecydował się wejść w świat sponsoringu sportowego i wesprzeć właśnie koszykarski Śląsk – wyjaśnia Marcin Kij, prezes zarządu TBS Wrocław sp. z o.o.

Reklama

Nawiązanie współpracy z koszykarskim Śląskiem Wrocław to efekt przyjęcia przez spółkę nowej strategii biznesowej i marketingowej. Wszystko po to, aby lepiej zaprezentować wrocławianom, w tym również firmom, możliwości komercyjnej współpracy z TBS Wrocław na wielu nowych obszarach. Nowe aspekty działalności spółki będą rozwijane przez zarząd TBS Wrocław równolegle z budową mieszkań na wynajem. 


W ramach realizacji przyjętej strategii, spółka zdecydowała się zaangażować w obszarze marketingu sportowego. Efektem tej decyzji jest współpraca z koszykarzami wrocławskiego Śląska.

Reklama

- Będąc partnerem Śląska, możemy promować szerzej naszą ofertę biznesową, docierając z informacją o niej do większej grupy odbiorców. Nasze zaangażowanie w Śląsk przyniesie również korzyści zarówno dla miasta i dla klubu, pomagając mu w odbudowie dawnej potęgi - tłumaczy Marek Łapiński, wiceprezes zarządu TBS Wrocław sp. z o.o.


- Rozpoczęcie współpracy Śląska z TBS Wrocław jest efektem wspólnego kierunku, który obrały obie spółki. Chcemy umacniać swoje pozycje na rynku, otwierać się na nowe możliwości i razem działać z korzyścią dla miasta oraz lokalnej społeczności. Podpisanie umowy z TBS-em pokazuje też, że koszykarski Śląsk nadal jest atrakcyjną i godną zaufania marką dla partnerów i sponsorów. Jesteśmy pewni, że współpraca przyniesie obustronne korzyści - dodaje Michał Lizak, prezes spółki Śląsk Wrocław Basketball SA.


Aleksander Hutyra

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości