W sobotni wieczór wrocławska straż pożarna dostała zgłoszenie o 20-latku topiącym się w stawie przy ul. Kunickiego, niedaleko autostradowej obwodnicy Wrocławia. Akcja zaczęła się ok. godz. 21 i została wznowiona rano.
Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 21, podczas zakrapianej imprezy nad wodą. Straż pożarna interweniowała na miejscu do północy. Strażacy wznowili poszukiwania w niedzielę, ok. godz. 8 i po kilku godzinach wyłowili zwłoki około dwudziestoletniego mężczyzny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze