Reklama

Tragedia na przystanku na ul. Legnickiej. Nie żyje mężczyzna

01/10/2023 18:04

Prokuratura bada przyczyny śmierci człowieka, który zmarł dziś (1.10) na ul. Legnickiej. Na 55-latka zwrócił uwagę przypadkowy przechodzień i to on wezwał służby.

W niedzielę, 1 października, około godz. 6 jeden z przechodniów na przystanku “Młodych Techników” na ul. Legnickiej zauważył mężczyznę, który zasłabł. Natychmiast wezwał pogotowie.


- 55-letni mężczyzna zasłabł i stracił przytomność. Pomimo reanimacji wezwanym na miejsce medykom nie udało się przywrócić czynności życiowych - mówi Rafał Jarząb z biura prasowego wrocławskiej policji.


Jak zaznacza policja do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Prokurator, który pojawił się na miejscu zdarzenia, skierował ciało na sekcję zwłok, aby ustalić, co było przyczyną zgonu.

Reklama

 


 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości