Pęknięta szyna na torowisku tramwajowym przy ul. Legnickiej we Wrocławiu była powodem porannego wykolejenia tramwaju. Na miejsce udaje się dźwig, który postawi pojazd na tory. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 20 listopada, około godz. 8. Do wykolejenia tramwaju nr 21 doszło na ul. Legnickiej w kierunku placu Jana Pawła II. Co się wydarzyło? - Na torowisku przy Legnickiej pękła szyna - poinformowało dzisiaj Tuwroclaw.com Biuro Prasowe MPK Wrocław. - Na miejsce udaje się dźwig, a także pracownicy techniczni. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia - słyszymy od MPK Wrocław.
OBJAZDY MPK:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Tak wzięła i pękła, dziwne
Putina wina! Puszkina, Skriabina i Gagarina!!!