Reklama

Tramwaj wykoleił się w centrum Wrocławia. Na Legnickiej pękła szyna. Potężne utrudnienia!


Pęknięta szyna na torowisku tramwajowym przy ul. Legnickiej we Wrocławiu była powodem porannego wykolejenia tramwaju. Na miejsce udaje się dźwig, który postawi pojazd na tory. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej.


Do zdarzenia doszło w czwartek, 20 listopada, około godz. 8. Do wykolejenia tramwaju nr 21 doszło na ul. Legnickiej w kierunku placu Jana Pawła II. Co się wydarzyło? - Na torowisku przy Legnickiej pękła szyna - poinformowało dzisiaj Tuwroclaw.com Biuro Prasowe MPK Wrocław. - Na miejsce udaje się dźwig, a także pracownicy techniczni. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia - słyszymy od MPK Wrocław.

OBJAZDY MPK:

  • Tramwaje linii 3, 10 zostały skierowane przez ul. Milenijną, Popowicką, most Sikorskiego do pl. Jana Pawła II.
  • Tramwaje linii 12 przez Dolmed, TAT, ul. Podwale, Świdnicką, Teatralną, Skargi. 
  • Tramwaje linii 13 przez TAT, ul. Podwale, Świdnicką, Teatralną, Skargi. 
  • Tramwaje linii 21, 76 przez Dolmed, TAT do pl. Orląt Lwowskich.
  • Zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Kwiska - pl. Jana Pawła II.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/11/2025 09:31
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ptys 2025-11-20 09:41:29

    Tak wzięła i pękła, dziwne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Forest 2025-11-20 11:29:28

    Putina wina! Puszkina, Skriabina i Gagarina!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości