Reklama

Trwa malowanie pasów na przejściach. Drogowcy chcą zdążyć przed rokiem szkolnym

27/08/2018 13:02

Jak co roku, w drugiej połowie sierpnia na obszarze całego miasta odnawiane są przejścia dla pieszych znajdujące się na trasach dojścia do szkół. Jeśli ktoś zauważy, że drogowcy nie wymalowali jeszcze pasów w rejonie wrocławskiej szkoły, wciąż można to zgłosić.

„Akcja szkoła" obejmuje odmalowanie nie tylko przejść w bezpośrednim sąsiedztwie placówek oświatowych, ale także wszystkich "zebr", którymi dzieci mogą zmierzać do szkoły - zarówno tych prowadzących od przystanków komunikacji miejskiej, jak i i z głębi osiedla. W ramach akcji Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta odmaluje ok. 500 przejść dla pieszych.


Prace mają się zakończyć przed 1 września. Jeżeli po tym terminie ktoś zauważy nieodmalowanie przejścia na drodze do szkoły, można to zgłaszać pod adresem [email protected]. Dodatkowe roboty zostaną wykonane do końca września.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości