Reklama

Tyle zostało z owianego złą sławą komisariatu policji Wrocław Stare Miasto

03/06/2024 12:49

Góra gruzu i fragmenty ostatniej ściany - tylko tyle zostało już z dawnego komisariatu policji przy ul. Trzemeskiej we Wrocławiu. Trwa jego rozbiórka.

Rozbiórka komisariatu przy Trzemeskiej trwa od początku maja. Budynek nie nadawał się do remontu. Pracujący w nim dotąd policjanci przenieśli się kilka tygodni temu do wybudowanej obok nowej siedziby. Nowy budynek powstał tuż obok. Będzie w nim pracowało dwustu policjantów z komisariatu Wrocław - Stare Miasto, ale też 100 funkcjonariuszy Zarządu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Burząc dawny komisariat wrocławska policja zrywa też z jego przeszłością, która cieniem kładła się na wizerunku tej formacji. To właśnie przed tym komisariatem odbywały się manifestacje po śmierci Igora Stachowiaka, który zmarł po tym, gdy policjanci właśnie w komisariacie przy Trzemeskiej razili go prądem z paralizatora.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości