Reklama

Ukradli ponad 4 kilometry przewodów. Odpowiedzą też za włamania

21/07/2017 12:19

Kara do 10. lat pozbawienia wolności grozi mężczyznom podejrzanym o liczne włamania i kradzieże mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy specjalizowali się głównie w kradzieżach przewodów z terenu obiektów będących w budowie.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki prowadzili działania operacyjne w związku z kradzieżami mienia z ternu obiektów będących w budowie. Udało im się zatrzymać dwie osoby podejrzane o te przestępstwa. Okazali się nimi mieszkańcy Wrocławia w wieku 23. i 44. lat.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyźni kradli głównie przewody elektryczne, ale ich łupem padły również przenośne komputery oraz elektronarzędzia. Łącznie mienie o wartości ponad 90. tysięcy złotych.

Podejrzani dopuścili się, co najmniej 7. tego typu czynów. Skradli ponad 4 kilometry przewodów elektrycznych, które później opalali i sprzedawali w punktach skupu metali kolorowych.

Funkcjonariusze odzyskali już część skradzionego mienia. O losie obu podejrzanych zadecyduje sąd, a za kradzieże i włamania grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości