Reklama

Upalny poniedziałek we Wrocławiu. Synoptycy wydali ostrzeżenie

20/08/2018 08:30

We Wrocławiu obowiązuje ostrzeżenie I stopnia wydane przez Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej. Synoptycy w ten sposób chcą nas przestrzec przed upałami, które ponownie nawiedzą Wrocław.

Synoptyk Krzysztof Salanyk z Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW we Wrocławiu przewiduje, że w najcieplejszym momencie dnia termometry w cieniu będą pokazywać nawet 32°C. W dzień temperatury w mieście nie będą spadać poniżej 29°C. Na ochłodzenie możemy liczyć najwcześniej po godzinie 18:00.


We wtorek termometry mają pokazywać maksymalnie 27°C, ale już od środy mają wrócić 30-stopniowe upały.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości