We Wrocławiu obowiązuje ostrzeżenie I stopnia wydane przez Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej. Synoptycy w ten sposób chcą nas przestrzec przed upałami, które ponownie nawiedzą Wrocław.
Synoptyk Krzysztof Salanyk z Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW we Wrocławiu przewiduje, że w najcieplejszym momencie dnia termometry w cieniu będą pokazywać nawet 32°C. W dzień temperatury w mieście nie będą spadać poniżej 29°C. Na ochłodzenie możemy liczyć najwcześniej po godzinie 18:00.
We wtorek termometry mają pokazywać maksymalnie 27°C, ale już od środy mają wrócić 30-stopniowe upały.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze