Wrocławskie MPK poinformowało, że z powodu akcji saperów na Osobowicach dwie linie jeżdżą objazdami.
Dwie linie autobusowe jeżdżą objazdami. Wrocławskie MPK poinformowało kilka minut przed godz. 9 w czwartek, 13 października, że z powodu akcji saperów na Osobowicach autobusy linii 118 w kierunku Rędzina jeżdżą przez ul. Nowaka-Jeziorańskiego i ul. Obornicką do przystanku "Obornicka (Obwodnica)”, gdzie zawracają. Autobusy linii 140 kierunek Ślazowa kursują ul. Osobowicką, ul. Reymonta i pl. Staszica do Dworca Nadodrze, gdzie zawracają.
Na ul. Osobowickiej w środę, 12 października, znaleziono półtonową bombę lotniczą z okresu drugiej wojny światowej. W czwartek od rana trwa ewakuacja kilku tysięcy mieszkańców okolicznych ulic. Akcja saperów rozpocznie się o godz. 10 i może potrwać do godz. 12.
Czytaj więcej: Plan ewakuacji na Osobowicach [GODZINY, LISTA ULIC] • www.tuwroclaw.com
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze