Reklama

Utrudnienia dla pasażerów MPK po wypadku na Grabiszyńskiej

20/05/2022 16:39

Do zderzenia dwóch samochodów doszło na wysokości FAT-u po godz. 16. Jeden z nich zatrzymał się po wypadku na torowisku, blokując przejazd tramwajów.

Do zderzenia osobowego opla i busa doszło kilkanaście minut po godz. 16 w piątek, 20 maja na wysokości Hutmenu. Oba samochody jechały w stronę miasta. Do zderzenia doszło, jak informuje świadek, gdy kierująca oplem zatrzymała się, by skręcić w Aleję Pracy. Wtedy kierowca busa próbował ominąć auto i uderzył w jego tył. Po zderzeniu zatrzymał się na torowisku.


MPK Wrocław poinformowało o objazdach:



tramwaje linii 4 kierunek Biskupin
5 w stronę Księża Małego
11 kierunek Kowale
74 do Osobowic

jeżdżą przez al. Hallera i Powstańców Śląskich. Na odcinku FAT - pl. Legionów jeździłt autobusy za tramwaj.

Reklama

W miejscu wypadku tworzyły się korki. Przed godz. 17 ruch udrożniono.



 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości