Do zderzenia dwóch samochodów doszło na wysokości FAT-u po godz. 16. Jeden z nich zatrzymał się po wypadku na torowisku, blokując przejazd tramwajów.
Do zderzenia osobowego opla i busa doszło kilkanaście minut po godz. 16 w piątek, 20 maja na wysokości Hutmenu. Oba samochody jechały w stronę miasta. Do zderzenia doszło, jak informuje świadek, gdy kierująca oplem zatrzymała się, by skręcić w Aleję Pracy. Wtedy kierowca busa próbował ominąć auto i uderzył w jego tył. Po zderzeniu zatrzymał się na torowisku.
MPK Wrocław poinformowało o objazdach:
jeżdżą przez al. Hallera i Powstańców Śląskich. Na odcinku FAT - pl. Legionów jeździłt autobusy za tramwaj.
W miejscu wypadku tworzyły się korki. Przed godz. 17 ruch udrożniono.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze