Auto wjechało na torowisko na ul. Grabiszyńskiej i utknęło blokując ruch tramwajów. Kilka linii tramwajowych jeździ objazdami.
Do zdarzenia doszło na ul. Grabiszyńskiej koło Kolejowej około godz. 7.30 w czwartek, 17 listopada. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i wpadł na torowisko.
Tramwaje linii 4, 5, 11 i 74 jeżdża w obu kierunkach objazdem przez al. Hallera, ul. Powstańców Śląskich. Na odcinku Arkady - pl. Legionów - FAT - pl. Legionów - Arkady MPK uruchomiło autobusy za tramwaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze