W czwartek po godz. 14:00 na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Gepperta udzielono pomocy medycznej pasażerce tramwaju. Tramwaje jechały objazdem.
Tramwaje linii 3, 23 i 33 skierowano objazdem przez Szewską, Grodzką i św. Mikołaja. Tramwaje nr 10 jechały przez Teatralną i Podwale, a 4 przez Dworzec Główny.
Około godz. 15:25 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze