Reklama

Utrudnienia na obwodnicy Wrocławia po karambolu

03/01/2023 21:19

Jezdnia w kierunku Warszawy była zablokowana po wypadku trzech samochodów, do którego doszło we wtorek wieczorem. Dopiero po godz. 21 został odblokowany przejazd jednym pasem ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek, 3 stycznia, po godz. 20 na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Na jezdni w kierunku Warszawy, za węzłem Wrocław Północ (25 kilometr drogi), zderzyły się dwa busy i samochód osobowy. W zdarzeniu nikt nie został ranny, ale droga była zablokowana. Około godz. 21 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autosrtad poinformowało o częściowym przywróceniu przejezdności. Odblokowany został prawy pas ruchu i tamtędy przejeżdżają kierowcy, którzy wcześniej utknęli w niewielkim korku.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości