Jezdnia w kierunku Warszawy była zablokowana po wypadku trzech samochodów, do którego doszło we wtorek wieczorem. Dopiero po godz. 21 został odblokowany przejazd jednym pasem ruchu.
Do wypadku doszło we wtorek, 3 stycznia, po godz. 20 na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Na jezdni w kierunku Warszawy, za węzłem Wrocław Północ (25 kilometr drogi), zderzyły się dwa busy i samochód osobowy. W zdarzeniu nikt nie został ranny, ale droga była zablokowana. Około godz. 21 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autosrtad poinformowało o częściowym przywróceniu przejezdności. Odblokowany został prawy pas ruchu i tamtędy przejeżdżają kierowcy, którzy wcześniej utknęli w niewielkim korku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze