Popołudniowe utrudnienia dla pasażerów MPK. Najpierw tramwaje nie kursowały przez ulicę Szczytnicką, a nieco ponad godzinę później przez Kołłątaja.
Przez niespełna godzinę składy linii 2 i 10 w kierunku Biskupina nie kursowały przez ulicę Szczytnicką.
Przed godziną 17 ze względu na prace przy torowisku tramwaje nie jeździły także przez Kołłątaja. Tam "dwójkę" i "piątkę" skierowano przez Pułaskiego, linie 8 i 9 przez Teatralną, a "jedenastka" kursowała przez Krupniczą.
Jeszcze przed 18 wszystkie utrudnienia zakończyły się, a tramwaje wrociły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze