Reklama

Uwaga! AOW pojedziemy maksymalnie 80 km/h. Trwa naprawa


Do 80 kilometrów na godzinę muszą zwolnić kierowcy jadący Autostradową Obwodnicą Wrocławia w kierunku Bielan. Ograniczenie zostało wprowadzone na węźle Psie Pole z powodu remontu barier energochłonnych.


Robotnicy naprawiają bariery energochłonne na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Chodzi o odcinek na węźle Psie Pole w kierunku Bielan Wrocławskich. Jest tam zamknięty lewy pas ruchu, a dodatkowo obowiązuje ograniczenie prędkości. Utrudnienia mogą potrwać do 15:30.

Utrudnienia są też na autostradzie A4, w miejscu, gdzie obowiązuje odcinkowy pomiar prędkości. Drogowcy między Kątami Wrocławskimi i Pietrzykowicami muszą skalibrować kamery. Utrudnienia są na jezdni w kierunku Zgorzelca. - Zajęty jest prawy pas ruchu. Ruch odbywa się pasem lewym - informują. Szacuje się, że utrudnienia potrwają do godziny 12:30.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/08/2025 08:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości