Najpierw był budynek „Kameleona”. W ostatnim czasie dołączyły do niego dwie nowe lokalizacje w ścisłym centrum: na pl. Kościuszki i w Justin Center przy pl. Dominikańskim. Mowa o nowo powstałych sklepach Biedronka w okolicach wrocławskiego Rynku. W sumie we Wrocławiu portugalska firma Jeronimo Martins ma już ponad 30 dyskontów.
Ofensywa Biedronki w centrum stolicy Dolnego Śląska trwa. Portugalska sieć wybiera sobie coraz bardziej prestiżowe miejsca. W grudniu otwarto dwa nowe dyskonty: jeden na pl. Kościuszki w bezpośrednim sąsiedztwie Renomy, drugi w budynku Justin Center przy pl. Dominikańskim. Razem z uruchomionym jakiś czas temu sklepem w „Kameleonie” daje to już trzy Biedronki w na wrocławskim Starym Mieście.
Następne dyskonty spod znaku sympatycznego owada powstają we Wrocławiu także na skrzyżowaniu ulic Pilczyckiej i Kozanowskiej oraz na ul. Ślężnej w budynku byłego serwisu „Auto Zatoka”. Kilka dni temu uruchomiono dyskont prz ul. Zielińskiego, w dawnej hali judo. Według niepotwierdzonych informacji, kolejna Biedronka ma powstać także w Thespianie przy pl. Powstańców Śląskich.
Grupa Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronek, działa w Polsce od 1995 r. Najpierw oprócz popularnych dyskontów, należały do nich także hipermarkety Jumbo i hurtownie Eurocash. Od kilku lat firma skupia się tylko na Biedronkach – ma już ich w całej Polsce 1745 (w samym Wrocławiu ponad 30), a wciąż powstają nowe sklepy tej sieci. Jeronimo Martins zatrudnia w naszym kraju ponad 32 tys. osób.
Co sądzicie o powstawaniu dyskontów w ścisłym centrum miasta?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze