Ponad 2,5 mln zł wygrał wrocławianin, który puścił szczęśliwy los w salonie prasowym Inmedio w Renomie przy ul. Świdnickiej.
Szczęśliwy zakład Lotto został wysłany przy ul. Świdnickiej 40 (INMEDIO) w ubiegłą spobotę. Gracz kupił tu jeden zakład gry na trzy losowania. W jednym z nich trafił upragnioną „szóstkę” w wysokości 2 523 381,50 zł. Jest to 30. główna wygrana w Lotto i Lotto Plus, która padła we Wrocławiu.
Jeszcze wyższa wygrana padła w ubiegły weekend w Bytomiu - 5 226 909,90 zł w Eurojackpot.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze