Reklama

We Wrocławiu padła "szóstka" w Lotto. Szczęśliwiec wygrał 2,5 mln zł

09/08/2022 08:13

Ponad 2,5 mln zł wygrał wrocławianin, który puścił szczęśliwy los w salonie prasowym Inmedio w Renomie przy ul. Świdnickiej. 

Szczęśliwy zakład Lotto został wysłany przy ul. Świdnickiej 40 (INMEDIO) w ubiegłą spobotę. Gracz kupił tu jeden zakład gry na trzy losowania. W jednym z nich trafił upragnioną „szóstkę” w wysokości 2 523 381,50 zł. Jest to 30. główna wygrana w Lotto i Lotto Plus, która padła we Wrocławiu.


Jeszcze wyższa wygrana padła w ubiegły weekend w Bytomiu - 5 226 909,90 zł w Eurojackpot.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości