Reklama

We Wrocławiu pijany w sztok członek komisji wyborczej chciał liczyć głosy

15/10/2023 18:28

Policjanci musieli wyprowadzać z lokalu wyborczego we Wrocławiu jednego z członków obwodowych komisji wyborczych. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

- Woń alkoholu wyczuli pozostali członkowie komisji i natychmiast zgłosili ten fakt przewodniczącej. Zgłoszenie dotarło do nas. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że 45-letni mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu - potwierdza Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Policja nie chce jednak ujawnić, w którym konkretnie lokalu doszło do tego incydentu, ani które ugrupowanie wyborcze reprezentował w komisji pijany człowiek. Okręgowa Komisja Wyborcza zdradza natomiast, że sytuacja miała miejsce w jednej z komisji na Hubach.


Zgodnie z procedurą, mężczyzna nie został dopuszczony do wykonywania obowiązków członka komisji, wyproszono go z lokalu wyborczego. Do sądu trafi wniosek o ukaranie 45-latka.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości