W niedzielę odbędzie się pierwsza wrocławska edycja największej w Polsce imprezy wegetariańsko wegańskiej – Wege Festiwal. Na targach wystawcy zaserwują najlepsze ze swoich dań i zaprezentują swoje najlepsze produkty. Przy okazji Wege Festiwal Wrocław będzie miał miejsce również targ kosmetyków naturalnych EkoPiękno.
22 października w Zajezdni Dąbie odbędzie Wege Festiwal Wrocław, czyli targi, podczas których można spróbować potraw niezawierających mięsa, ryb, owoców morza, żelatyny. To okazja do zdegustowania takich specjałów jak: kremowe hummusy, domowe potrawy w wersji wege, aromatyczne falafele, słodkie baklawy, dodające energii zielone koktajle, bezmięsne burgery, wegańskie pierogi, wegetariańskie smaki z różnych kuchni świata jak i wegańskie ciasta, ciasteczka, lody. To również roślinne kosmetyki, oleje, ręcznie wykonane i nie testowane na zwierzętach.
Na przestrzeni 2000 m2 rozstawionych zostanie około 100 stoisk nie tylko z jedzeniem.
Podczas tego wydarzenia będzie można również nabyć wegańskie ubrania, torby, gadżety użytku codziennego.
Celem Wege Festiwalu jest uświadamianie nie tylko o kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, ale również o stylu życia.
Tradycyjnie obok Wege Festiwalu Wrocław odbędzie się targ kosmetyków naturalnych EkoPiękno. Będą tam dostępne kosmetyki zarówno handmadeowe, ale i te od większych producentów. Wszystkie z naturalnych składników.
Kiedy: 22.10.2017 (godz. 12-19)
Gdzie: Zajezdnia Dąbie, Tramwajowa 1/3, Wrocław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze