Reklama

Wielokilometrowe kłopoty kierowców na AOW po wypadku audi

27/04/2023 16:15

Audi wjechało w bariery. Zjazd na duże wrocławskie osiedle bardzo utrudniony.

Do wypadku doszło na autostradowej obwodnicy Wrocławia po godzinie 15 w czwartek, 27 kwietnia. Na zjeździe z AOW w stronę Psiego Pola/Zakrzowa (węzłe Pawłowice) na jezdni w kierunku Warszawy osobowe audi uderzyło w bariery energochłonne. Jak informuje policja w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.


Ruch w miejscu wypadku odbywa się z utrudnieniami. Korek do miejsca wypadku ma około 8 kilometrów długości i zaczyna się na węźle Wrocław Północ.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości