Audi wjechało w bariery. Zjazd na duże wrocławskie osiedle bardzo utrudniony.
Do wypadku doszło na autostradowej obwodnicy Wrocławia po godzinie 15 w czwartek, 27 kwietnia. Na zjeździe z AOW w stronę Psiego Pola/Zakrzowa (węzłe Pawłowice) na jezdni w kierunku Warszawy osobowe audi uderzyło w bariery energochłonne. Jak informuje policja w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.
Ruch w miejscu wypadku odbywa się z utrudnieniami. Korek do miejsca wypadku ma około 8 kilometrów długości i zaczyna się na węźle Wrocław Północ.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze