Reklama

Wpadł z narkotykami, odpowie też za włamanie do mieszkania

07/08/2017 13:14

Młody mężczyzna, który posiadał przy sobie marihuanę, wpadł w ręce wrocławskich policjantów.

Policjanci zatrzymali podejrzanego na terenie dzielnicy Wrocław Stare Miasto, który posiadał przy sobie marihuanę. Przeszukując jego podręczny bagaż, znaleziono złoty pierścień, obrączkę oraz ok. 11 tysięcy złotych. Zatrzymany nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć jak wszedł w ich posiadanie.


Poinformowani o zdarzeniu funkcjonariusze z Trzebnicy udowodnili także, że włamał się do mieszkania, z którego ukradł cenne przedmioty i gotówkę


Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów. W wyniku podjętych czynności odzyskano mienie w kwocie 13700 zł i zwrócono je pokrzywdzonej.

Reklama

27-latek odpowie przed sądem  za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani i dokonanie przestępstwa kradzieży z włamaniem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości