Młody mężczyzna, który posiadał przy sobie marihuanę, wpadł w ręce wrocławskich policjantów.
Policjanci zatrzymali podejrzanego na terenie dzielnicy Wrocław Stare Miasto, który posiadał przy sobie marihuanę. Przeszukując jego podręczny bagaż, znaleziono złoty pierścień, obrączkę oraz ok. 11 tysięcy złotych. Zatrzymany nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć jak wszedł w ich posiadanie.
Poinformowani o zdarzeniu funkcjonariusze z Trzebnicy udowodnili także, że włamał się do mieszkania, z którego ukradł cenne przedmioty i gotówkę
Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów. W wyniku podjętych czynności odzyskano mienie w kwocie 13700 zł i zwrócono je pokrzywdzonej.
27-latek odpowie przed sądem za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani i dokonanie przestępstwa kradzieży z włamaniem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze