Reklama

Wraca zima! We Wrocławiu znów będą ujemne temperatury

04/03/2024 13:39

Początek marca zachwycił nas słoneczną aurą i wysokimi temperaturami. Niestety, pogoda nie będzie dla nas łaskawa. W ciągu kilku najbliższych dni wróci do nas typowo zimowa aura, a w nocy będą przymrozki.

W najbliższych dniach za sprawą napływu chłodnego powietrza z północnego wschodu Europy, we Wrocławiu odczuwalne będzie ochłodzenie. - We wtorek i środę na ogół pochmurno i okresami wystąpią słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie około 8-10 st. Od czwartku do soboty ciśnienie znacznie wzrośnie i pojawi się dużo pogodnego nieba, będzie jednak chłodno. Temperatura w dzień wyniesie od 6 stopni, 7 stopni w czwartek i piątek i około 10 st w sobotę. W nocy możliwe przymrozki i spadek temperatury od -5 do -2 stopnie - przekazuje Tuwroclaw.com synoptyk IMGW Ewa Łapińska. Od niedzieli ponownie zmieni się napływ powietrza na zachodni, nastąpi wzrost zachmurzenia i opady deszczu, ale już bez przymrozków. Temperatura maksymalna w dzień około 13 st. 


RADAR POGODOWY ONLINE 


 

Reklama

 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości