Reklama

Wrocław: 21 pasażerów w zatrzymanym samochodzie z 3 miejscami

20/12/2016 10:52

Wrocławscy policjanci podczas jednej z kontroli drogowej zatrzymali pojazd, który wzbudził ich podejrzenia. Po sprawdzeniu busa okazało się, że część ładunkowa wypełniona jest pasażerami i sprzętem budowlanym. Jak się okazało w samochodzie zarejestrowanym na 3 miejsca - łącznie jechało 21 osób. Kierowca stracił już prawo jazdy. Został też ukarany mandatem i zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu za stan techniczny.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 19 grudnia około godziny 18.40, gdy funkcjonariusze drogówki patrolując ulice miasta, na ul. Armii Krajowej zatrzymali do kontroli dostawczego mercedesa. Ku zaskoczeniu policjantów, okazało się, że zamiast ewentualnego towaru, przestrzeń bagażowa była wypełniona ludźmi i sprzętem budowlanym.

Samochodem, pomimo tego, że był zarejestrowany na 3 miejsca, poruszało się łącznie 21 osób. Pasażerowie podczas jazdy stali lub siedzieli na podłodze w przestrzeni bagażowej.

Z uwagi na przewożenie osób w liczbie znacznie przekraczającej ilość miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym,  28 – letniemu kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy. Został on też ukarany mandatem i zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu za stan techniczny.


daf

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości