Policjanci z komisariatu na Krzykach zatrzymali kobietę, która jest podejrzana o kradzież biżuterii na kwotę 25 tys. złotych. 62-latka oferowała pomoc przy sprzątaniu, a w trakcie wykonywania swoich prac przywłaszczała sobie drogocenne przedmioty zleceniodawców.
Mundurowi ustalili, że kobieta okradła co najmniej dwa mieszkania na terenie Wrocławia. – Sprawczyni, wykonując prace porządkowe w pomieszczeniach, oprócz sprzątania zabierała z nich cenne przedmioty w postaci złotej biżuterii – mówi st. asp. Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji.
Zatrzymana kobieta pochodzi z okolic Wołowa. Policjanci ustalili, że sprzątaczka w okresie od listopada do grudnia mogła ukraść z mieszkań swoich ofiar biżuterię o łącznej wartości 25 tys. złotych. Część skradzionego mienia udało się odzyskać.
Mundurowi w dalszym ciągu sprawdzają i ustalają gdzie trafiły przedmioty pochodzące z kradzieży oraz to czy zatrzymana nie ma na swoim koncie jeszcze innych tego typu przewinień.
O dalszym losie kobiety zdecyduje teraz sąd. Za kradzież grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze