W nocy z niedzieli na poniedziałek służby ratunkowe interweniowały w rejonie Wyspy Słodowej. Dostały zgłoszenie o tym, że w Odrze znajduje się człowiek.
Straż pożarna pojechała na miejsce około 2 w nocy. Na numer alarmowy zadzwoniły osoby bawiące się na Wyspie Słodowej. Mężczyznę udało się uratować. Trafił do szpitala.
- Wygląda na to, że przyczyną zdarzenia był imprezowy styl życia. "Jak to się stało, nie wiem", powiedział nam po wyłowieniu go z rzeki - mwi dyżurny wrocławskiej straży pożarnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze