Do tragedii doszło ok. godz.1, w nocy ze środy na czwartek, na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Krzyckiej. Dwudziestoletnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych.
Policja ustala, czy w momencie zdarzenia na skrzyżowaniu działała sygnalizacja świetlna. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej komendy tłumaczy, że jeżeli pieszy zostaje potrącony na przejściu, to zazwyczaj jest to wina kierowcy. Ale nie zawsze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze