Reklama

Wrocław: audi potrąciło 20-letnią dziewczynę. Zmarła w szpitalu

04/05/2017 13:07

Do tragedii doszło ok. godz.1, w nocy ze środy na czwartek, na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Krzyckiej. Dwudziestoletnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych.

Policja ustala, czy w momencie zdarzenia na skrzyżowaniu działała sygnalizacja świetlna. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej komendy tłumaczy, że jeżeli pieszy zostaje potrącony na przejściu, to zazwyczaj jest to wina kierowcy. Ale nie zawsze.
 
- Jeżeli kierowca ma światło zielone, a na czerwonym nagle wbiega mu na przejście pieszy, to nawet jadąc przepisowo nie zawsze zdąży wyhamować. Trwa dochodzenie, które ustali winnego tego wypadku – mówi Zaporowski.
 
Kierowca audi A5 ma 25 lat. Nie uciekł z miejsca zdarzenia. Był trzeźwy. Potrącona dziewczyna, mimo reanimacji i transportu do szpitala, w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości