Autobus liniii 145 złamał się tuż przy pętli Sępolno. Wpadł w poślizg na ulicach, które w tym miejscu od samego rana przypominają lodowisko. Brakowało centymetrów, by autobus wpadł w drzewo.
Złamany autobus stoi przy skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i Konarskiego. Blokuje objazd Mostów Chrobrego - nie ma wjazdu w dolną część ulicy Mickiewicza, prowadzącą w kierunku Sępolna i Biskupina.
Autobusy linii 145 kursują objazdem przez ul. Mickiewicza i 8 maja.
Czytaj też: Atak zimy we Wrocławiu. Relacja na żywo
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze