Firma Fortum informuje o niedużej awarii ciepłowniczej, do której doszło w piątek rano na osiedlu Powstańców Śląskich.
W piątek, 14 kwietnia, bez ciepłej wody i ogrzewania są od rana mieszkańcy ulicy Grochowej 24, 26 i 28 (boczna ulicy Gajowickiej).
Do awarii sieci ciepłowniczej doszło w tym miejscu tuż po godzinie 7. Fortum obiecuje przywrócić dostawy ciepła pod wymienione adresy do godziny 9.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze