W piątek przed południem doszło do awarii wodociągowej w ścisłym centrum Wrocławia. Kilkugodzinna przerwa w dostawie wody dotknęła kilka budynków przy ul. Kiełbaśniczej i Rynku.
Od ok. godziny 10:00 wrocławskie MPWiK usuwa awarię wodociągową w okolicy Rynku.
Bez dostępu do bieżącej wody są budynki przy ul. Kiełbaśniczej 2, 6 oraz o numerach parzystych od 1a do 7a. Przerwa w dostawie wody jest też w kamienicy Rynek 7.
Wodociągi zapowiadają, że przerwa w dostawie wody może potrwać nawet do godz. 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze