Reklama

Wrocław: Brak prądu w trakcji. Tramwaje stoją, są objazdy

01/12/2022 09:41

Nie ma prądu w sieci trakcyjnej na ul. Powstańców Śląskich. Tramwaje zostały skierowane objazdami, kursują też zastępcze autobusy.

AKTUALIZACJA: Około godz. 9:50 prąd wrócił do sieci trakcyjnej i tramwaje ruszyły. Wracają na swoje trasy.


Nie ma przejazdu dla tramwajów przez rondo na  ul. Powstańców Śląskich. Powodem jest brak zasilania w sieci trakcyjnej. Tramwaje linii 2, 6, 7 i 17 zostały skierowane objazdem w obu kierunkach przez ul. Piłsudskiego, ul. Grabiszyńską i al. Hallera.


Tramwaje linii 20 i 70 zostały skierowane objazdem przez ul. Grabiszyńską. Autobusy linii A i D dodatkowo zatrzymują się na przystankach dla linii nocnych. W relacji Hallera - Arkady - Hallera  kursują autobusy za tramwaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości