Człowieka, który może mieć przy sobie marihuanę zauważyli kilka dni temu policjanci patrolujący osiedle Ołbin. Przy mężczyźnie znaleźli kilka porcji, więc pojechali do jego domu.
Podejrzanego mężczyznę zauważył patrol policji pracujący na ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. 44-latek miał przy sobie kilka porcji marihuany. Kolejne prawie 200 porcji mundurowi znaleźli w domu zatrzymanego pod Wrocławiem. Także w ogródku mężczyzny rosło pomiędzy malinami kilka krzaków konopi indyjskich.
- Aż 7 krzaków konopi rosło pomiędzy innymi roślinami. Posiadanie tego typu okazów jest prawnie zabronione i mężczyzna musi liczyć się z poniesieniem konsekwencji prawnych - przekazuje st. sierż. Aleksandra Poprawa z wrocławskiej policji.
Zatrzymany trafił do aresztu. Grozi mu 3 lata więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze