Reklama

Wrocław: Diler wpadł na Wyszyńskiego. Marihuana rosła między malinami

10/10/2022 08:06

Człowieka, który może mieć przy sobie marihuanę zauważyli kilka dni temu policjanci patrolujący osiedle Ołbin. Przy mężczyźnie znaleźli kilka porcji, więc pojechali do jego domu.

Podejrzanego mężczyznę zauważył patrol policji pracujący na ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. 44-latek miał przy sobie kilka porcji marihuany. Kolejne prawie 200 porcji mundurowi znaleźli w domu zatrzymanego pod Wrocławiem. Także w ogródku mężczyzny rosło pomiędzy malinami kilka krzaków konopi indyjskich.


- Aż 7 krzaków konopi rosło pomiędzy innymi roślinami. Posiadanie tego typu okazów jest prawnie zabronione i mężczyzna musi liczyć się z poniesieniem konsekwencji prawnych - przekazuje st. sierż. Aleksandra Poprawa z wrocławskiej policji.

Reklama

Zatrzymany trafił do aresztu. Grozi mu 3 lata więzienia.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości