Ogromne ilości wody na ulicy Długiej i w okolicach. To efekt awarii wodociągowej na ulicy Inowrocławskiej przy skrzyżowaniu z Długą. Według wstępnych informacji, pękła tam rura o średnicy 200 mm. Na miejscu pracuje brygada MPWiK.
- Musimy zakręcić wodę, potem będziemy czekać aż woda spłynie do kanalizacji deszczowej, a następnie trzeba zrobić wykop - mówiła nam o 9 rano Martyna Bańcerek, rzecznik prasowy MPWiK. - Jeśli trzeba będzie zamykać część ulic, to tylko na ulicy Inowrocławskiej.
To oznacza dla mieszkańców Inowrocławskiej brak wody w kranach w najbliższych godzinach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze