Po godz. 14 doszło we Wrocławiu do dużej awarii energetycznej, która częściowo pozbawiła prądu mieszkańców pięciu osiedli. Naprawa trwała dłużej niż planowano.
W piątkowe popołudnie spółka Tauron Dystrybucja poinformowała o dużej awarii na terenie Wrocławia. Bez dostaw prądu była część osiedli Borek, Krzyki, Gaj, Wojszyce i Ołtaszyn.
Do awarii doszło po godz. 14. Według zapowiedzi Taurona miała zostać usunięta do godz. 16.15, ale prace się przedłużyły. Teraz nie ma już problemów z dostawami prądu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze