W czwartek przed południem we Wrocławiu doszło do dwóch awarii tramwajów. Najpierw „piętnastka” zablokowała przejazd przez Bałtycką, później wóz MPK zepsuł się na Słowiańskiej.
Usterkę w tramwaju, który zepsuł się na Bałtyckiej, udało się naprawić około 10:30 i tramwaje już wróciły na swoje stałe trasy.
Jeszcze przed 11:00 udało się też naprawić tramwaj blokujący przejazd przez Słowiańską.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze