Reklama

Wrocław: Dwie pacjentki wyleczone z koronawirusa

08/04/2020 10:16

Szpital przy ulicy Koszarowej opuściły dwie pacjentki, które udało się wyleczyć z koronawirusa. To kobiety w wieku 66 i 53 lat. Na oddziale intensywnej terapii przebywa natomiast sześcioro pacjentów.

Rzeczniczka szpitala, Urszula Małecka, informuje, że przebywa w nim 94 pacjentów, z czego u 63 stwierdzono zakażenie koronawirusem. Sześcioro z nich jest na oddziale intensywnej terapii.


Jak dodaje, w ostatnim tygodniu szpital przy ulicy Koszarowej opuściły dwie pacjentki, które udało się wyleczyć z koronawirusa. To kobiety w wieku 66 i 53 lat.


Od początku pandemii z tego szpitala wypisanych zostało czworo tzw. ozdrowieńców.


W środę rano wojewoda dolnośląski poinformował o 12 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz powiatów: głogowskiego, trzebnickiego, lubińskiego, bolesławieckiego, oławskiego, strzelińskiego i trzebnickiego.

Reklama

W województwie dolnośląskim w sumie zakażonych jest 539 osób.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości