Reklama

Wrocław: Dziecko uwięzione w aucie w upale, policja rozbiła szybę

21/06/2023 16:59

Dramat na Stabłowicach we Wrocławiu. W jednym z zaparkowanych przy ulicy Arbuzowej aut zatrzasnęły się drzwi, a dziecko zostało w środku. Z nagrzanego samochodu wyciągnęli je policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę, ok. godz. 15.30, na parkingu przy sklepach przy ulicy Arbuzowej. Kobiecie z hondy zablokowały się drzwi w samochodzie, ponieważ zatrzasnęła je po tym, jak nie wyjęła kluczyka ze stacyjki. Zadziałał system antywłamaniowy. Niestety w środku, w 32-stopniowym upale, zostało małe dziecko. 


Kobieta wysiadła z auta bez telefonu, dlatego poprosiła przechodnia o interwencję i wezwała policję. Policjanci nie byli w stanie otworzyć samochodu i wtedy jego właścicielka zdecydowała o wybiciu szyby od strony kierowcy. Dziecko siedziało w foteliku z tyłu, po przekątnej, dlatego nie było dużego ryzyka, że stanie mu się krzywda. 

Reklama

Wszystko skończyło się dobrze. Matka dziecka dziękowała policjantom za pomoc. - Dziecko nie siedziało długo w nagrzanym aucie. Nic mu się nie stało. Jego matka zareagowała natychmiast, a patrol pojawił się na miejscu bardzo szybko. Kobieta nie zostawiła dziecka w samochodzie celowo - mówi Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości