W czwartek nadal będą montowane siatki zabezpieczające pomiędzy wiaduktami na obwodnicy Wrocławia. Droga będzie zwężona w dwóch miejscach.
Roboty drogowe na autostradowej obwodnicy Wrocławia w czwartek, 17 listopada, będą prowadzone w dwóch miejscach. Siatki zabezpieczające przerwy między jezdniami na wiaduktach będą dziś montowane na wysokości ul. Królewieckiej na odcinku 400 metrów (17,95 - 18,35 kilometr drogi) oraz w pobliżu ul. Osobowickiej na dystansie 500 metrów (21,1 - 21,6 kilometr drogi). Podczas prac jezdnie w obu kierunkach będą zwężone - wyłączone z ruchu lewe pasy - i prędkość ograniczona do 80 km/h. Roboty prowadzone są od godz. 5 do godz. 17.
W miejscach, gdzie trwają prace często ruch AOW jest spowolniony lub tworzą się korki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze