O godz. 12.15 wrocławska straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze przy ul. Reja. Na miejscu interweniowało 9 zastępów strażackich.
We wtorek, tuż po południu, mieszkańcy Ołbina zauważyli dym wydobywający się z mieszkania na czwartym piętrze jednej z kamienic przy ul. Reja.
W pożarze została poszkodowana jedna osoba, która została ewakuowana przez strażaków. Podtruła się dymem. Łącznie interweniowało tam dziewięć zastępów straży pożarnej. Teraz na miejscu obecne są jeszcze dwa wozy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze