Hubska, Kamienna i Ślężna - to tylko część ulic we Wrocławiu, na których pojawią się progi zwalniające. - Montaż elementów bezpieczeństwa drogowego ma na celu ochronę zdrowia i życia najsłabszych uczestników ruchu drogowego - podaje ZDiUM.
- Są to progi wyspowe z prefabrykatów, czyli takie, które nie wpływają negatywnie na ruch autobusów komunikacji miejskiej, skłaniają jednak do zwolnienia kierowców samochodów osobowych - pisze ZDiUM.
Nowe progi pojawią się w następujących lokalizacjach:
Ale to jeszcze nie koniec. Planowane są również progi na al. Wiśniowej oraz ul. Na Niskich Łąkach i Grota-Roweckiego, a także na ul. Gliwickiej i Księskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze